privaatsuspoliitika

 

 

 

Käesolev küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika teavitus sisaldab kasulikku infot selle kohta, kuidas ja milleks veebileht isikuandmeid (andmeid) kogub ja töötleb. Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Tellimisivormi kaudu päringu saatmisel kinnitab lehekülje külastaja, et on tutvunud veebilehe astuambrisse.ee privaatsuse ja andmekaitse tingimustega ning aktsepteerib neid täielikult ja mööndusteta. Cafe VS OÜ (reg. nr. 12924353)  töötleb tellimuse täitmise eesmärgil ostja järgmiseid isikuandmeid: kontaktisiku ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, elektronposti aadress, kohale toimetamise aadress, valitud toode, toote kogus ja makseviis.

Isikuandmete vastutav töötleja on Cafe VS OÜ

Isikuandmeid kasutatakse ainult kontakti võtmiseks, et soovitud tellimust täita. 

Isikuandmeid mis on edastatud astuambrisse.ee tellimisvormi kaudu hojustatakse Elkdata OÜ / veebimajutus.ee elektronposti serveris. Isikuandmeid ei avalikustata kolmandatele osapooltele.

Astuambrisse.ee võib koguda ka isikustamata andmeid, milleks võivad olla andmed tegevuse või aktiivsuse kohta supremium.ee veebilehel, mida kogutakse statistika ning kliendile parema teenuse pakkumise eesmärgil. Privaatsuspoliitikas käsitleme selliseid andmeid kui isikustamata andmeid.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust elektronposti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. 

Kui külastajal või ostjal on pretensioone veebilehe osas, tuleb need edastada elektronposti teel aadressile info@astuambrisse.ee

© 2021 Cafe VS OÜ

ETTEVÕTTE REKVISIIDID

Cafe VS OÜ
Pärnu mnt. 28, Tallinn, 10141
Reg.nr: 12924353
KMKNR: EE101823830
 

VEEBILEHT TELLI